FORUM RBD 4 EVER ROMANIA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA

Club RBD 4 EVER ROMANIA
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O NOUA TRUPA

In jos 
AutorMesaj
alecutza




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 18/04/2012

O NOUA TRUPA Empty
MesajSubiect: O NOUA TRUPA   O NOUA TRUPA Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 1:27 pm

Baietii care aveti talent la muzica(instrumental sau vocal)care doriti o trupa indiferent de stilul care il abordati(de preferat muzica usoara,eu cant latino)scrieti-mi,poate vom forma o trupa,vom putea stabili un nume iar impreuna ne vom pune pe treaba si vom inregistra melodii iar apoi vom trimite propunerile noastre la radio si posturi tv.Baietii nu sunt exclusi poate fi o trupa de 2 fete care canta sau o fata si 2 baiaeti care canta instrumental sau poate fi o trupa de 7-8 persoane(fete si baieti)in genul la lala band.Astept propunerile voastre pe pagina mea de fb.Cine vrea sa fie membru in formatie sa scrie pe fb meu sau pe skype(acolo vom stabili toate detaliile) iD-UL DE SKYPE E alecu.florina.Doresc sa intemeiez o trupa in gen lala band sau rbd
Sus In jos
 
O NOUA TRUPA
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA :: Despre RBD-
Mergi direct la: