FORUM RBD 4 EVER ROMANIA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA

Club RBD 4 EVER ROMANIA
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 RBD-Club Romania Proiect

In jos 
AutorMesaj
rbd-club.com




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 07/07/2007

RBD-Club Romania Proiect Empty
MesajSubiect: RBD-Club Romania Proiect   RBD-Club Romania Proiect Icon_minitimeSam Iul 07, 2007 7:03 am

Salut, am inceput un nou proiect ce are ca subiect RBD. Dorim sa va spunem ca avem nevoie de ceva utilizatori de incredere in acest proiect.

Posturi disponibile deocamndata sunt:

pe forum
Admini si Moderatori

pe blog
Editori si Scriitori (de articole)


Este vorba de www.rbd-club.com, care a "luat viata" acum maxim 5 zile de la postarea acestui post. Posturile ce sunt disponibile constau in urmatoarele atributii:

Admin=Are grija de buna "rulare" a forumului, desemneaza moderatorii...
Moderator=Are grija ca utilizatorii sa se simta cat mai 'confortabil' pe forum si modereaza topicele/posturile...
Editori=Verifica articolele pentru a vedea daca exita greseli gramaticale in ele, in cazul in care se doreste le poate si scrie...
Scriitori=Scrie articole pe blog si le posteaza in asa fel incat sa arate cat mai bine...

Dupa cum observati la webdesign nu cred ca stam prost si avem ceva idei de viitor pentru a ne atrage vizitatorii si pentru a va face pe plac voua.
Ne puteti contacta aici, pe forum, pe mail sau la ID-ul ce-l voi pune mai jos.

Mail: contact@rbd-club.com
rbdclubromania@yahoo.com (de preferat pe acesta)
ID: rbdclubromania

* Doresc sa anunt staff-ul acestui forum ca aceasta nu este o reclama, deci ii rog respectuos sa ma contacteze la una din metodele de mai sus pentru a discuta si cu ei un eventual parteneriat.
Sus In jos
 
RBD-Club Romania Proiect
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA :: FAN-CLUB RBD 4 EVER ROMANIA !!!-
Mergi direct la: