FORUM RBD 4 EVER ROMANIA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA

Club RBD 4 EVER ROMANIA
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pentru Membrii Forumului

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 36
Localisation : Sinaloa, Mexico
Data de inscriere : 12/09/2006

Pentru Membrii Forumului Empty
MesajSubiect: Pentru Membrii Forumului   Pentru Membrii Forumului Icon_minitimeMar Sept 12, 2006 8:09 am

Fa-ti prieteni noi, prezinta-te!!
Sus In jos
https://rebelderumania.forumgratuit.ro
yoana_dulce

yoana_dulce


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 39
Localisation : Oradea
Data de inscriere : 13/09/2006

Pentru Membrii Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Membrii Forumului   Pentru Membrii Forumului Icon_minitimeVin Sept 15, 2006 2:57 am

Ma numesc Ioana, am 21 de ani si sunt din Oradea.Imi place foaret mult RBD si Rebelii dar si limba spaniola pe care o stiu la perfect.Actrita mea preferata e Dulce Maria si implicit personajul Roberta Pardo.
Pentru Membrii Forumului 001nhjhht6
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 36
Localisation : Sinaloa, Mexico
Data de inscriere : 12/09/2006

Pentru Membrii Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Membrii Forumului   Pentru Membrii Forumului Icon_minitimeVin Sept 15, 2006 3:15 am

Bine ai venit Ioana! Eu ma numesc Anca...Si eu stiu spaniola, bn nu chiar la perfectiune dar in curand am sa-mi dau atestat Smile Si mie imi place ffffff mult personajul interpretat de Dulce Smile
Sus In jos
https://rebelderumania.forumgratuit.ro
andreea




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/09/2006

Pentru Membrii Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Membrii Forumului   Pentru Membrii Forumului Icon_minitimeSam Sept 16, 2006 5:31 am

Ma numesc Andreea am 13 ani ji sunt din ctz@!Si mie imi place foarte mult limba spaniola stiu sa vb mai bn dekt sa scriu dar asta nu prea conteaza acum Very Happy. O ador p Dulce Maria si in special pe Christopher&Diego si Roberta.Imi place Roberta pt felul ei d a fi ..pt kt de rebela e si pt cat de prietena adevarata este.Diego e super frumusel si imi place chiar si acum knd ink mai asculta de Leon.Va poop si poate mai tinem legatura Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pentru Membrii Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Membrii Forumului   Pentru Membrii Forumului Icon_minitime

Sus In jos
 
Pentru Membrii Forumului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Spune-ne ce reprezinta RBD pentru tine!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA :: Despre RBD :: FORUM RBD ROMANIA-
Mergi direct la: