FORUM RBD 4 EVER ROMANIA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA

Club RBD 4 EVER ROMANIA
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 manola diez

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
roxana_maria_RBD

roxana_maria_RBD


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 33
Localisation : Targu Mures ;)
Data de inscriere : 12/09/2006

manola diez Empty
MesajSubiect: manola diez   manola diez Icon_minitimeMier Sept 13, 2006 2:22 pm

poze, informatii despre manola diez
Sus In jos
dulce_y_rebelde

dulce_y_rebelde


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 30
Localisation : Galatzi
Data de inscriere : 14/09/2006

manola diez Empty
MesajSubiect: Re: manola diez   manola diez Icon_minitimeJoi Sept 14, 2006 3:17 am

manola diez 202306
manola diez Mano_S

Nombre real: Manola Diez
Fecha de Nacimiento: 28 de junio de 1974
Signo zodiacal: Cáncer
Lugar de nacimiento: Monterrey, México

Nace en Monterrey, Nuevo León, en donde estudia durante dos años la carrera de arquitectura. A los 19 años se traslada a la ciudad de México y cursa la carrera de actuación en el Centro de Educación Artística (CEA) de 1994-1996.
Su primera oportunidad se la da José Alberto Castro en la telenovela Pueblo Chico, Infierno Grande, posteriormente participa como imagen de Sabritas en la minitelenovela Sol y Fuerte. Realiza Mi Generación y Salud, Dinero y Amor, a cargo de Luis de Llano, después vendrían Preciosa, Soñadoras, Infierno en el Paraíso, Tres Mujeres, Locura de Amor, Carita de Ángel, Clase 406 y Bajo la Misma Piel .

En programas unitarios ha colaborado en: Derbez en Cuando, Qué nos Pasa y en innumerables capítulos de Mujer, Casos de la Vida Real.

Actualmente es parte del elenco base de Otro Rollo, con Adal Ramones, así como en comerciales de televisión y algunas participaciones especiales en teatro como: Engañame si Quieres, Se Infiel y No Mires con Quién y Cinco Mujeres Punto Com.

En marzo de 2004 participa en la tercera edición del reality show Big Brother VIP, del que resulta ser la undécima expulsada y se queda sólo a siete días de la final.

En octubre de 2004 se integra al elenco de la telenovela Rebelde, producción de Pedro Damián.
Sus In jos
http://www.alinutza4you.piczo.com
Smecherita




Numarul mesajelor : 7
Varsta : 32
Localisation : Ploiesti
Data de inscriere : 14/09/2006

manola diez Empty
MesajSubiect: Re: manola diez   manola diez Icon_minitimeJoi Sept 14, 2006 7:12 am

Manola Diez : Pepa
manola diez Manolantvq5
manola diez 1633manolauk7
manola diez 1633manola20subhj1
manola diez 36m16c39qz7
Sus In jos
http://www.chris-tim.tk
Smecherita




Numarul mesajelor : 7
Varsta : 32
Localisation : Ploiesti
Data de inscriere : 14/09/2006

manola diez Empty
MesajSubiect: Re: manola diez   manola diez Icon_minitimeJoi Sept 14, 2006 8:40 am

INTERVIU CU PEPA… EXCLUSIV BY SMECHERITA
1.Cum te simti in rolul de actrita?
Foarte fericita pentru ca este ceva ce fac de mult timp, dar cred ca mai am multe de invatat.
2. Care a fost primul tau rol?
A inceput in 1996 in Pueblo Chico, Inferni Grande, apoi am jucat in Salud, Dinero y Amor, Tres Mujeres, Sonadoras si Carita de Angel.
3. Ce iti place cel mai mult la Pepa, in Rebelde? Caracterul ei amuzant, amabil, si in plus ca sta tot timpul cu Ninel (Alma) si in realitate suntem prietene.
4. Cum ar fii personajul tau ideal? Nu am nici un personaj ideal, pentru ca eu ca si actrita reprezint un idol pentru altii.
5. Cum este relatia ta cu Ninel Conde? Este o fata incredibila, de cand am cunoscut-o ne-am imprietenit si cum am putine prietene, pot sa spun ca este cea mai buna.
6. Ai schimba Otro Rollo cu telenovelele? Nu, pentru ca sunt incantata cu Adal Ramones, care ne ajuta sa evoluam cu alte proiecte.
7. De ce nu ai dorit un rol ca protagonista?
Pentru ca pentru mine munca este intotdeauna o binecuvantare si nu am nevoie sa joc rolul unui personaj principal ca sa demonstrez cine sunt ca actrita.
8. Care este cel mai mare vis din viata ta?
Sa ma realizez ca femeie, sa fiu mai buna, sa fiu om si sa profit de oportunitatile care mi se ofera.
9. Daca ai putea sa schimbi ceva la persoana ta,c are ar fii acel lucru?
Imi place asa cum sunt, o fiinta umana, si nu as schimba nimic la mine.
10. Ce alte proiecte ai in gand?
Am fost invitata de Ruben Lara sa joc intr-o opera de teatru, dar acest lucru va avea loc dupa telenovela.
Sus In jos
http://www.chris-tim.tk
Continut sponsorizat





manola diez Empty
MesajSubiect: Re: manola diez   manola diez Icon_minitime

Sus In jos
 
manola diez
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA :: TELENOVELA REBELDE-
Mergi direct la: