FORUM RBD 4 EVER ROMANIA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA

Club RBD 4 EVER ROMANIA
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Totul despre Christopher

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
rbd_baby

rbd_baby


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 33
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 12/09/2006

Totul despre Christopher Empty
MesajSubiect: Totul despre Christopher   Totul despre Christopher Icon_minitimeMier Sept 13, 2006 9:26 am

Nume complet: Christopher Alexander Luís Casillas Von Uckermann
Data nasterii: 21 octombrie 1986
Locul nasterii: Ciudad de Mexico
Zodie:Balanta
Timp liber: sa se dea cu rolele, sa se joace jocuri video si sa asculte muzica
Artisti favoriti: Elvis Presley si Michael Jacskon
Desene Favorite: Simpsons si South Park
Filme favorite: Matrix I si II, Milagros Inesperados, El Naufrago, Hombres de Honor
Sport: Skate-ul cu care a castigat numeroase concursuri la nivel national


Televiziune: “El Diario de Daniela”, “Amigos Por Siempre”, “Aventuras En El Tiempo”, "Amy,la nina con la mochila azul",“Rebelde”

- 1996: Christopher a lucrat ca model;

-1999: Christopher a lucrat inca de mic in telenovele, cum ar fi telenovela El diario de Daniela;

- 2000: Christopher a jucat in Amigos para siempre, unde a cunoscut-o pe Belinda, care avea sa-i fie si iubita pentru catva timp;

- 2001: a impartit platoul de filmare cu mari actori in telenovela Aventuras en el Tiempo. Aici , componenta juvenila a serialuluui a facut de toate, a cantat, a dansat, si chiar a scos un album cu tema serialului;

- 2003: a jucat alaturi de Dana Paola in serialul "Amy ,la nina con la mochila azul" (Amy, fetita cu ghiozdanul albastru).

- 2004: Christopher isi sarbatoreste implinirea celor 18 ani pe platourile de filmare a telenovelei Rebelde, cea care ii v-a aduce unul din rolurile principale, Diego Bustamante.

Odata cu serialul, Christopher, a devenit si unul din membrii formatiei RBD, cu care a lasnat 2 albume, si alaturi de care a efectuat multe turnee in intreaga lume.
Sus In jos
http://velitewayschool.creatuforo.com/
dulce_y_rebelde

dulce_y_rebelde


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 30
Localisation : Galatzi
Data de inscriere : 14/09/2006

Totul despre Christopher Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre Christopher   Totul despre Christopher Icon_minitimeJoi Sept 14, 2006 3:03 am

I love you Chris e cel mai frumos!


Ultima editare efectuata de catre in Joi Sept 14, 2006 3:55 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.alinutza4you.piczo.com
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 36
Localisation : Sinaloa, Mexico
Data de inscriere : 12/09/2006

Totul despre Christopher Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre Christopher   Totul despre Christopher Icon_minitimeJoi Sept 14, 2006 3:11 am

Si eu cred k Chris e cel mai frumos Laughing dar mie tot Christian imi place
Sus In jos
https://rebelderumania.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Totul despre Christopher Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre Christopher   Totul despre Christopher Icon_minitime

Sus In jos
 
Totul despre Christopher
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Totul despre Alfonso
» Christopher's Gallery
» Totul despre Anahi
» Totul despre Maite Perroni
» Totul despre Dulce Maria

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA :: Despre RBD :: Christopher!-
Mergi direct la: