FORUM RBD 4 EVER ROMANIA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA

Club RBD 4 EVER ROMANIA
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre Maite (Lupe Fernandez)

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 36
Localisation : Sinaloa, Mexico
Data de inscriere : 12/09/2006

Despre Maite (Lupe Fernandez) Empty
MesajSubiect: Despre Maite (Lupe Fernandez)   Despre Maite (Lupe Fernandez) Icon_minitimeMar Sept 12, 2006 7:59 am

Ce parere ai despre Maite Perroni?? Ce parere ai despre Lupe Fernandez??
Sus In jos
https://rebelderumania.forumgratuit.ro
andreea




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/09/2006

Despre Maite (Lupe Fernandez) Empty
MesajSubiect: Re: Despre Maite (Lupe Fernandez)   Despre Maite (Lupe Fernandez) Icon_minitimeSam Sept 16, 2006 3:29 am

Pakt k Maite are un iubit care nu e din Rebelde...era mijto sa fie cu Christian dar n-a fost sa fie.. Crying or Very sad nuh poate ca mi se pare mie dar iub ei e km in varsta nu credeti? Maite nu e chiar aja d Rebelde ji Lupite i se chiar potriveste! Lupe e cred k singura kre este realinsta si kruia nu-i plac razbunarie sau nuj plata cu aceeasi moneda...sa nu uitam ca a trecut prin multe in viata si poate asta a si schimbat-o aja...Dar cu nij prietene nebune se va schimba si ea Wink Wink c bn ca-l intalnejte p santos e suupper frumusel si Santos What a Face
Sus In jos
 
Despre Maite (Lupe Fernandez)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Totul despre Maite Perroni
» banner maite
» Despre Christian (Giovanni)
» Totul despre Alfonso
» Despre Anahi (Mia Colucci)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA :: Despre RBD-
Mergi direct la: