FORUM RBD 4 EVER ROMANIA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA

Club RBD 4 EVER ROMANIA
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre Dulce Maria (Roberta)

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 36
Localisation : Sinaloa, Mexico
Data de inscriere : 12/09/2006

Despre Dulce Maria (Roberta) Empty
MesajSubiect: Despre Dulce Maria (Roberta)   Despre Dulce Maria (Roberta) Icon_minitimeMar Sept 12, 2006 7:55 am

Spune-ne ce parere ai despre Dulce cat si despre personajul interpretat de ea, Roberta Pardo!
Sus In jos
https://rebelderumania.forumgratuit.ro
andreea




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/09/2006

Despre Dulce Maria (Roberta) Empty
MesajSubiect: Despre Dulce Maria (Roberta)   Despre Dulce Maria (Roberta) Icon_minitimeMar Sept 12, 2006 1:26 pm

aici sunt multe de zis.. la Roberta imi place felul ei de a fi,imi place cat de rebela e,imi place k niciodata nu se lasa invinsa..desi uneori mai si greseste.Mie mi se pare k ea e super dragutza chiar dak la capitolul frumusete multi o aleg p Mia(Anahi).Mi se pare una dintre cele mai mature dar in acelasi timp foarte rebela:D ..Poate intr-o zi o sa fie si cu Chris..asta sper!! Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 36
Localisation : Sinaloa, Mexico
Data de inscriere : 12/09/2006

Despre Dulce Maria (Roberta) Empty
MesajSubiect: Re: Despre Dulce Maria (Roberta)   Despre Dulce Maria (Roberta) Icon_minitimeMier Sept 13, 2006 9:48 am

mmm..Dulce este o actrita ffffffff buna, acest lucru este demontrat de faptul ca a castigat premiu TVyNovelas... Imi place personajul interpretat de ea Roberta o rebela 100%!
Sus In jos
https://rebelderumania.forumgratuit.ro
Smecherita




Numarul mesajelor : 7
Varsta : 32
Localisation : Ploiesti
Data de inscriere : 14/09/2006

Despre Dulce Maria (Roberta) Empty
MesajSubiect: DULCE este o dulceatza de fata :*   Despre Dulce Maria (Roberta) Icon_minitimeJoi Sept 14, 2006 4:35 am

Dulce.... in primul rand este mult mai frumoasa decat Anahi ( dar nush d c totzi contrazic acest lucru), are o fire extrem de rebela in film (fiind cea mai rebela dintre totzi) , este unica prin felul ei de a fii. Dak ar fii asa si in viatza reala ar fii ok.... oricum mie imi place fffffffff mult de ea. Besitos Dulce[b] Despre Dulce Maria (Roberta) Lindaaa21212121ua1
Sus In jos
http://www.chris-tim.tk
yoana_dulce

yoana_dulce


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 39
Localisation : Oradea
Data de inscriere : 13/09/2006

Despre Dulce Maria (Roberta) Empty
MesajSubiect: Re: Despre Dulce Maria (Roberta)   Despre Dulce Maria (Roberta) Icon_minitimeVin Sept 15, 2006 2:38 am

Dule Maria I love you este o actrita de talie internationala care din orice telenovela,film sau piesa de teatru face un succes de zile mari. cheers Personajul Roberta Pardo i vine perfec,ca o manuse.Nu stiu daca o alta actrita ar fi putut sa dea mai bine viata personajului.Felul ei de a fi face ca telenovela sa aiba un succes de neimaginat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre Dulce Maria (Roberta) Empty
MesajSubiect: Re: Despre Dulce Maria (Roberta)   Despre Dulce Maria (Roberta) Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre Dulce Maria (Roberta)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Totul despre Dulce Maria
» RBD in Spania...Dulce Maria vorbeste despre noi
» Dulce Maria's Gallery
» Diego y Roberta
» dulce

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FORUM RBD 4 EVER ROMANIA :: Despre RBD-
Mergi direct la: